Chirurgia estetyczna – piękny wygląd i radość z życia

Chirurgia estetyczna a piękny wygląd

Z roku na rok coraz więcej osób docenia możliwości medycyny estetycznej. Wykonywane zabiegi są kierowane zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Pozwalają one na zachowanie młodego oraz bardzo atrakcyjnego wyglądu. Dzięki nim osoby z wieloma defektami ciała mogą na nowo poczuć się dobrze i atrakcyjnie we własnej skórze.

Chirurgia estetyczna daje szerokie możliwości poprawy wyglądu skóry twarzy oraz sylwetki. Pośród wielu wykonywanych zabiegów można wymienić:

  • korekcję nosa
  • korekcję powiek
  • lifting twarzy
  • korekcję uszu
  • odsysanie tkanki tłuszczowej
  • plastykę warg sromowych
  • implant brody
  • implant jądra
  • powiększenie lub pomniejszenie piersi

Klinika San-Medical zajmuje się też wykonywaniem lipofilingu. Zabieg ten polega na przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej w celu wypełnienia poszczególnych defektów ciała.

Bardzo często wykonywanym zabiegiem jest liposukcja. Polega on na wymodelowaniu poszczególnych części ciała za sprawą fal infradźwiękowych 3D.

Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści tej placówki zajmują się również abdominoplastyką, czyli plastyką powłok brzusznych. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się nadmiaru skóry lub tej która jest wiotka i nie prezentuje się zbyt estetycznie.

Klinika chirurgii estetycznej – profesjonalizm i zaangażowanie

Medycyna estetyczna powstała po to, aby pomagać ludziom naprawiać mankamenty ich wyglądu oraz przeciwdziałać przedwczesnym oznakom starzenia się. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z San-Medical, którzy to do swej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Każdy pacjent może liczyć tutaj na fachową pomoc oraz opiekę. Przed wykonaniem zabiegu otrzymuje on wyczerpującą informację o możliwościach leczenia, sposobie przeprowadzenia operacji, efektach oraz ewentualnych powikłaniach.

Klinika ta dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na skuteczne oraz bezpieczne przeprowadzanie nawet tych najbardziej skomplikowanych zabiegów. Wszystkie operacje są wykonywane w sterylnych warunkach oraz z użyciem najnowocześniejszych technologii.

Wykwalifikowany personel robi wszystko, aby pobyt pacjentów przebiegał w miłych oraz komfortowych warunkach. Wykonywane zabiegi przekładają się na zwiększenie fizycznej atrakcyjności oraz czerpanie radości z życia.

Likes:
0 0
Views:
318
Article Categories:
Uroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *