Czym są proporczyki i flagietki reklamowe?

Spotkania biznesowe mogą być organizowane w różnych miejscach, w zależności od potrzeb i preferencji stron zasiadających do rozmów. W wielu przypadkach warto przewidzieć do tego celu salę konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt i meble o odpowiedniej funkcjonalności. Stół konferencyjny powinien prezentować się elegancko i zapewniać komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnego przebywania w jednym pomieszczeniu. Doskonałą dekoracją stołu mogą być proporczyki i flagietki reklamowe. Czym wyróżnia się to rozwiązanie?

Funkcjonalne dodatki na stole konferencyjnym

Proporczyki oraz flagietki reklamowe to popularne uzupełnienie stołu konferencyjnego. Stanowią dekorację, która urozmaica wygląd blatu i w praktyce może stanowić główny akcent kolorystyczny. Ponadto jest to doskonały nośnik reklamowy, dzięki któremu można w subtelny sposób przekazać podstawowe cele przedsiębiorstwa lub zwrócić uwagę na wartości istotne dla kierownictwa firmy. Takie akcesoria mogą być stosowane nie tylko podczas konferencji, lecz także zebrań, wspólnie spożywanych posiłków lub innego typu oficjalnych spotkań.

Wysokiej jakości druk z odwzorowaniem detali

Proporczyki konferencyjne mogą być wykonane zgodnie z potrzebami osób uczestniczących w rozmowach biznesowych. Możliwy jest nadruk zarówno na jednej stronie, jak i obu stronach materiału. Wysoka jakość druku powoduje, że proporczyki i flagietki mogą być oznaczane za pomocą dowolnej grafiki, bez względu na ilość kolor i ilość szczegółów. Detale mogą być doskonale widoczne nawet na małych fragmentach materiału, na obszarach rzędu 15 x 24 cm.

Różne kształty proporczyków i flagietek

Doskonałym dodatkiem uatrakcyjniającym proporczyki mogą być frędzle lub pompony. Nie powinny przysłaniać głównej części dekoracji, lecz uzupełniać całą kompozycję. Kształt głównej części materiału może być prostokątny, trójkątny lub pięciokątny. Duża różnorodność wzorów i trwałość nadruku powoduje, że akcesoria te mogą być stosowane przez długi czas i zapewniają elegancki wyglądu bez potrzeby stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych.

Wygodne składowanie i transport

Warto zwrócić uwagę na fakt, że proporczyki i flagietki reklamowe mogą być przechowywane zarówno w formie stojącej, jak i zwinięte. Nie powoduje to pogorszenia ich stanu ani uszkodzenia nadruku. W związku z tym akcesoria konferencyjne mogą być swobodne przewożone z miejsca na miejsce, w zależności od potrzeb klientów. Proporczyki można także wygodnie składować w suchym miejscu bez potrzeby regularnego sprawdzania stanu materiału. Estetyka nadruku zostanie zachowana nawet podczas kilkuletniej eksploatacji. Dlatego nad skorzystaniem z tego typu dekoracji należy zastanowić się bez względu na rozmiar firmy i specyfikę prowadzonej działalności.

Likes:
0 0
Views:
402
Article Categories:
Oferty sklepów internetowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *