Odpowiedz na: Zatrudnianie emerytów – dobre czy złe rozwiązanie?

strona główna Fora Turystyka i podróże Zatrudnianie emerytów – dobre czy złe rozwiązanie? Odpowiedz na: Zatrudnianie emerytów – dobre czy złe rozwiązanie?

#6954
Kai
Członek

Nie zapominajmy o składkach, które mogą wydawać się dużym obciążeniem dla pracodawców, ale w dłuższej perspektywie mogą się zwrócić. Zatrudniając emerytów, warto rozważyć wynagrodzenie w formie umowy o dzieło lub zlecenia, co może zredukować koszty. Ważne, aby każda strona była świadoma swoich obowiązków i praw.