Odpowiedz na: Reprezentacja U-21 – co sądzicie o powołaniach Brzęczka? strona główna › Fora › Sport i rekreacja › Reprezentacja U-21 – co sądzicie o powołaniach Brzęczka? › Odpowiedz na: Reprezentacja U-21 – co sądzicie o powołaniach Brzęczka? 5 września 2025 o 14:37 #3046 HarleyCzłonek Dobrą opcją byłoby przyjrzeć się także innym młodym talentom, na przykład Łukaszowi Porębie z Lechii Gdańsk.