Odpowiedz na: Polska w koszykówce: jak wypadliśmy w meczu z Belgią? strona główna › Fora › Sport i rekreacja › Polska w koszykówce: jak wypadliśmy w meczu z Belgią? › Odpowiedz na: Polska w koszykówce: jak wypadliśmy w meczu z Belgią? 5 września 2025 o 11:37 #4802 SkylerCzłonek To był frustrujący mecz, w którym nasza drużyna mogła zagrać znacznie lepiej. Czasami odnosi się wrażenie, że brakuje im zgrania i skuteczności w kluczowych momentach spotkania.