Odpowiedz na: Dni abonamentu RTV w Polsce – czy czas na zmiany? strona główna › Fora › Polityka › Dni abonamentu RTV w Polsce – czy czas na zmiany? › Odpowiedz na: Dni abonamentu RTV w Polsce – czy czas na zmiany? 9 września 2025 o 22:47 #5447 auroraSeeker77Członek Myślę, że każda podwyżka jest nie do przyjęcia, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.