Jakie alkomaty warto kupować

Zakup alkomatu może wielu osobom nastręczać sporo trudności, ponieważ rynek oferuje bardzo wiele modeli o różnych parametrach technicznych. Właśnie dlatego przed zakupem warto poświęcić trochę czasu i zastanowić się jakimi kryteriami kierować się przy zakupie urządzenia. Przyda się znajomość kilku podstawowych zasad, dzięki którym zakup alkomatu przestanie być problematyczny. Jaki tester alkoholu wybrać by służył niezawodnie i dawał miarodajne, precyzyjne wyniki? Sprawdź jakie alkomaty warto kupować.

Dlaczego warto mieć alkomat dobrej jakości

Bez wątpienia analizator wydechu jest bardzo ważnym urządzeniem, które może uratować zdrowie, a nawet i życie. Szczęśliwy posiadacz takiego urządzenia może w każdej chwili sprawdzić czy nie wypił o jednego piwa za dużo na wczorajszej imprezie i czy może ze spokojnym sumieniem wsiąść za kółko. Dobrej jakości tester alkoholu szybko mu udzieli precyzyjnej odpowiedzi. Nie tylko jednak użytkownicy indywidualni powinni posiadać takie urządzenie. Jest ono niezbędne w zakładach pracy i instytucjach, ponieważ przedsiębiorca może w każdej chwili sprawdzić stan trzeźwości swoich pracowników i dzięki temu zapobiec groźnym w skutkach wypadkom. Dla policji, wojska, straży granicznej i innych służb mundurowych tester alkoholu jest podstawowym narzędziem pracy.

Czym kierować się przy zakupie alkomatu

Producenci oferują urządzenia z czujnikiem półprzewodnikowym i sensorem elektrochemicznym. Te pierwsze muszą być poddawane częstszej kalibracji i nie są tak precyzyjne jak analizatory wydechu elektrochemiczne. Ponadto częściej ulegają usterkom. Warto wiedzieć, że sensor jest najważniejszym elementem alkomatu i jest jego sercem dlatego tak ważne są jego parametry techniczne. Urządzenia z sensorem elektrochemicznym są znakomitym wyborem, ponieważ działają bezproblemowo, dają bardzo dokładne wyniki, są trwałe i wytrzymałe. Technologia elektrochemiczna nie daje się zafałszować żadnymi substancjami, ponieważ działa wyłącznie na molekuły alkoholu.

Gdzie najlepiej kupić

Najlepszym wyborem jest profesjonalny sklep z alkomatami Bean.pl. Dlaczego właśnie tam? W ofercie znajdują się najwyższej jakości testery alkoholu, które pochodzą od renomowanych, światowych producentów, takich jak Drager, Alcofind, Alcodigital czy Lifeloc. Urządzenia oferują szybkie i dokładne pomiary, co pozwala na błyskawiczną ocenę stanu trzeźwości danej osoby. Dostęp do bogatej oferty modeli umożliwia wybór zarówno użytkownikowi indywidualnemu, jak i służbom mundurowym. Warto podkreślić, że analizatory wydechu posiadają kompaktowe rozmiary, wyposażono je w wiele udogodnień i są przyjazne w użytkowaniu.

Likes:
0 0
Views:
287
Article Categories:
Oferty sklepów internetowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *