Najlepszy catering dietetyczny

Catering dietetyczny to doskonała oferta gastronomiczna przewidziana dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i wygodę. Po catering dietetyczny sięgają już nie tylko osoby młode z dużych miast ale także wszyscy ci, którzy chcą skorzystać z możliwości zdrowego żywienia zaprojektowanego przez najlepszych dietetyków.

Czym różni się catering dietetyczny od dań zamawianych z dowozem

Oferta cateringu dietetycznego w powszechnym języku najczęściej występuje pod nazwą diet pudełkowych. Choć catering na polskim rynku obecny jest już od kilku lat, to wciąż nie wszyscy dokładnie wiedzą na czym polegają diety pudełkowe. W odróżnieniu od pizzy czy kebabów zamawianych z dowozem diety pudełkowe są długofalową formą żywienia. Oznacza to, że nie można tutaj zamówić pojedynczego obiadu bo w całej idei cateringu chodzi o długookresową zmianę nawyków żywieniowych na lepsze. Klienci, którzy zamówią catering Wrocław otrzymują więc każdego dnia rano torbę z pięcioma posiłkami na cały dzień. Większość z nich można spożyć na zimno, jedynie niektóre dania obiadowe wymagają podgrzania. W ofercie cateringu próżno szukać dań niezdrowych takich jak frytki, hot dog czy smażone kiełbaski. Tutaj nic nie jest przypadkowe i wszystkie dania muszą spełniać określone kryteria. Catering w żaden sposób nie jest więc zamiennikiem pizzy czy obiadów zamawianych z dowozem.

Jaka jest największa zaleta cateringu dietetycznego

Zamawiając konkretny plan żywieniowy decydujemy się na określoną dietę. Może to być dieta typowo odchudzająca a więc warzywno-owocowa czy dieta sokowa. Równie dobrze może to być dieta dla sportowców, wspomagająca koncentrację albo dieta dla osób z nietolerancją laktozy. Wszystkie te diety łączy jedno. Są one tworzone przez doświadczonych dietetyków, którzy dbają o odpowiednią ilość kalorii, składników mineralnych i witamin. Zamawiający mają więc pewność, że w diecie eliminacyjnej na pewno nie znajdą składników, które im szkodzą i nie muszą sami tego pilnować, bo robi to za nich firma cateringowa.

Likes:
0 0
Views:
409
Article Categories:
Zdrowie i sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *