Naturalne sposoby na powiększanie biustu – czy takie istnieją

Kobiet zadowolonych ze swojego wyglądu jest naprawdę niewiele. Zawsze znajdzie się coś, co mogłoby wyglądać lepiej. Inny kolor włosów, te, które są proste, mogłyby być kręcone, loki mogłyby przestać się kręcić i tak, można byłoby przeanalizować całe ciało i z pewnością znajdzie się wiele mankamentów. Korzystając z wszelkich dostępnych sposobów, można nieco skorygować te obszary, które wydają się być niedoskonałe. Nie inaczej jest również, jeśli chodzi o wielkość biustu.

Czy powiększanie biustu musi mieć związek wyłącznie z implantami?

Do niedawna panowało przekonanie, że jedynie poprzez operację powiększania piersi można dumnie prezentować nienaganny dekolt. Wszystko zależy od tego, o ile rozmiarów chcemy go powiększyć. Jeśli zmiana ma być spektakularna, to rzeczywiście wszczepienie implantów to jedyna metoda. Często jednak wystarczą jeden lub dwa rozmiary więcej, żeby poczuć się pewnie i kobieco. Taką metodą jest lipofilling biustu, który polega na wszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej do biustu, co powoduje jego wypełnienie, a tym samym zwiększenie. Wiąże się to jednak również z poddaniem się zabiegowi pod znieczuleniem. Zupełnie nieinwazyjnym sposobem  na większe piersi jest probreast plus, środek, który zażywany regularnie jest w stanie znacznie poprawić ich wygląd.

Tabletki na powiększenie biustu – jak to działa?

Tabletki to świetna alternatywa do wszelkich inwazyjnych metod powiększania piersi. Przede wszystkim w żaden sposób nie ingeruje się w ciało, a pierwsze efekty są widoczne już po dwóch tygodniach stosowania. Probreast plus to nie tylko kapsułki, które zażywane regularnie powiększają biust o dwa rozmiary, ale również krem do stosowania na dekolt. Dużą zaletą tego środka jest bezpieczny skład, na który składają się roślinne fitoestrogeny, a wykorzystywane do jego produkcji są, m.in. ekstrakty z:

  • Kozieradki
  • Izoflawonów sojowych
  • Szyszek chmielu
  • Kminu rzymskiego
  • Kopru włoskiego
  • Nagietka
  • Nasion słonecznika
  • Migdałów

Obydwa produkty, zarówno tabletki, jak i krem, wzbogacone są o witaminę E. Dzięki stymulacji gruczołów piersiowych i wzrostu poziomu estrogenów, preparat Probreast plus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, które nie chcą przechodzić przez proces operacyjnego powiększenia biustu i długiej rekonwalescencji.

Likes:
0 0
Views:
781

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *