Odzież prosto do Twojego sklepu

Hurtownia odzieży damskiej Motionfashion to pewny partner dla twojego sklepu. Zapewniamy szeroki wybór ubrań w stylu sportowej elegancji, łatwy sposób składania zamówień oraz szybką i tanią dostawę.

Rzetelność, jakość dostarczanych ubrań, modne projekty i pewność co do ich pochodzenia. Wiemy, że te czynniki mają dla ciebie największe znaczenie przy wyborze dostawcy odzieży do twojego sklepu. Wybór hurtowni może jednak okazać się źródłem poważnych problemów. Nietrudno trafić na nieuczciwego kontrahenta lub ubrania, których jakość czy wygląd pozostawiają wiele do życzenia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że od nas w dużej mierze zależy sprawność działania twojego biznesu. Dlatego zawsze dbamy o to, byście w naszej ofercie mogli znaleźć najmodniejsze fasony, a dostawy odbywały się zgodnie z ustaleniami. Hurtownia odzieży online Motionfashion to niezawodny i elastyczny partner dla każdego sklepu, który chce zaoferować swoim klientkom modne, wygodne i wytrzymałe ubrania.

Najmodniejsze kroje, ciekawe wzory.

Dbamy o modny look waszych klientów
Połączyć to, co najmodniejsze z oryginalnymi pomysłami – tą zasadą kierujemy się przy kompletowaniu asortymentu. Chcemy, by wasze klientki mogły dobrać garderobę wpisującą się w najnowsze trendy, a jednocześnie stworzyć własny styl i wyrazić osobowość. Wiemy też, że znaczenie ma nie tylko design, ale też wygoda. Zanim zdecydujemy się na włączenie danego produktu do swojej oferty, sprawdzamy więc jego krój i jakość materiału.

Nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na modną stylizację. Wszystko zależy od danej okazji i tego, w czym dana kobieta czuje się najlepiej. Dbając o komfort klientek, przygotowaliśmy szeroką ofertę ubrań w stylu sport chic, które nie tylko świetnie wyglądają i podkreślają atuty sylwetki, ale też dają pełną swobodę ruchów. Bez względu na to, czy preferują modę w stylu lat 90, styl glamour czy wzory z przymrużeniem oka – wasze klientki znajdą wśród dostarczonych przez nas ubrań propozycje dla siebie.

Zamawiaj najmodniejsze ubrania online – bez obaw o jakość i terminy


Nasza hurtownia odzieży online Motionfashion nie tylko oferuje wam najwyższą jakość ubrań, ale też zapewnia bezproblemową współpracę. Zamówienia możecie składać online, korzystając z łatwego w obsłudze systemu. Produkty dotrą prosto do waszego sklepu najpóźniej kilka dni po zakupie. Koszt wysyłki przy przedpłacie to zaledwie 30 złotych, a jeśli wartość transakcji przekroczy 600 złotych – zakupy prześlemy całkowicie za darmo.

Działając online, dajemy wam możliwość optymalnego wykorzystania czasu. Zamiast wyjazdów do stacjonarnej hurtowni i organizowania transportu, możecie zająć się innymi aspektami działania waszego sklepu. Obsługujcie klientki, budujcie z nimi pozytywne relacje i zadbajcie o atmosferę w sklepie – a nam zostawcie dostawę ubrań.

Likes:
0 0
Views:
365
Article Categories:
Styl i moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *