Podstawy włoskiego za darmo na wyciągnięcie ręki

     Język włoski jest jednym z najpiękniejszych języków na świecie. Nie bez powodu jest taki popularny. Co roku do Włoch przyjeżdżają miliony turystów. Kraj zachwycają i pozostaje w pamięci na długo. Jest to nie tylko zasługa krajobrazów, czy zabytków. Dużą rolę odgrywa język, który jest melodyjny i piękny. Pochodzi z języków romańskich. Jest jednym z najpopularniejszych języków, dlatego uczy się go tak wiele osób. Duży wpływ na chęci nauki tego języka ma sytuacja ekonomiczna we Włoszech. Obcokrajowcy pracujący w tym kraju, mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie i dobre posady – oczywiście, znając język włoski.

Z pasji do języka włoskiego proponuję Państwu darmową naukę. Gwarantuję skuteczność i przyjemność podczas kursu. Na potrzeby nauczania został stworzony specjalny program, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających uczniów. 

Kurs włoskiego – szybko i skutecznie

     Dzięki stronie podstawywlosekigo.pl, nauka języka nigdy nie była tak efektywna. Specjalnie opracowany kurs włoskiego, kładzie nacisk na praktyczne rozmowy i naukę słówek. Za pomocą wykorzystywania zdań w praktyce, gramatyka przyswoi się i będzie używana samoistnie. Nauczanie jest prowadzone podczas wykorzystywania języka włoskiego w codziennych sytuacjach. Kurs prowadzi ucznia przez praktyczne rozmowy po włosku. Dzięki temu przyswojone zostanie niezbędne słownictwo oraz przećwiczone hipotetyczne sytuacje podczas pobytu we Włoszech. Język włoski wywodzi się z języków romańskich. To oznacza, że znając podstawy takich języków jak francuski lub hiszpański, nauka włoskiego przyjdzie o wiele łatwiej. 

Na stronie podstawywłoskiego.pl znajdą Państwo słownik, w którym umieszczone zostały niezbędne do nauki słowa. Podzielone one zostały na kategorie, aby ułatwić wyszukiwanie i przyswajanie wiedzy. Wspomniane wcześniej rozmówki również zostały podzielone na konkretne sytuacje: w hotelu, sklepie lub restauracji. Dodatkowo dla użytkowników stworzyliśmy 100 nagrań wymowy mp3. 

To wszystko zostało opracowane i udostępnione za darmo. Jedyny taki kurs włoskiego tylko na stronie podstawywloskiego.pl!

Likes:
2 0
Views:
712
Article Categories:
Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *