Poznaj nasz zakład akumulatorów w Gliwicach

Produkcja akumulatorów to poważne wyzwanie. Takie akcesoria są ważnym źródłem zasilania wielu maszyn, pojazdów i sprzętu elektronicznego. Przy wyborze tego typu urządzeń warto postawić na doświadczonego i cenionego producenta, który oferuje klientom akumulatory wysokowydajne, cechujące się długotrwałą żywotnością i niezawodnym działaniem. Takim producentem jest firma Bater.pl.
Wiemy, że nasze akumulatory są cenione w wielu branżach i mają szerokie spektrum zastosowań dlatego pragniemy przedstawić nasz zakład w Gliwicach. Zapraszamy do lektury.

Akumulatory Gliwice – co musisz o nas wiedzieć

Nasz zakład akumulatorów w Gliwicach ma długoletnią i bogatą tradycją, bo sięgającą aż 1982 roku. Od 2007 roku staliśmy się właścicielem 100 procent udziałów w firmie Elmar-Zremb Baterie, zaś od 2009 roku ostatecznie zostały połączone spółki i nasza firma Bater Sp. z o.o. przejęła całkowicie spółkę Elmar-Baterie Sp. z o.o. Od razu przystąpiliśmy do modernizacji całej fabryki i dzięki pomocy środków strukturalnych UE ten proces udało się zakończyć w maju 2011r. Z powodzeniem zrealizowaliśmy projekt „Uruchomienie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji ogniw kwasowo-ołowiowych” w ramach działania POIG 4.3 „Kredyt Technologiczny”, co pozwoliło na uruchomienie jednej z najnowocześniejszych w Europie linii produkcji ogniw trakcyjnych i stacjonarnych. Dzięki całkowicie automatycznej linii produkcyjnej możemy pracować wydajniej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Akumulatory Gliwice – poznaj naszą nowoczesną linię produkcyjną

Nasza linia produkcyjna pracuje wydajnie i zapewnia skrócenie czasu realizacji zamówień. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn, pochodzących od najlepszych, światowych producentów. Na linię produkcyjną składa się wiele maszyn, min:

  • odlewarka kratek płyty ujemnej z pełnym kompletem form WIRTZ USA
  • automatyczna linia do produkcji płyt dodatnich w technologii napełniania na mokro, firmy HADI AUSTRIA
  • mikser do przygotowania pasty wyposażony w komputer sterujący z pamięcią receptur OXMASTER USA
  • automatyczna linia do montażu ogniw trakcyjnych LAPNEUMATICA WŁOCHY wyposażona w sterowniki przemysłowe Siemens S7
  • automatyczny, hermetyczny system silosowy do składowania i transportu PbO oraz minii
  • filtry mokre i workowe, zapewniające ochronę środowiska naturalnego
    Dzięki takim urządzeniom i akcesoriom produkowane akumulatory cechują się najwyższymi standardami jakości, a operatorzy mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo pracy.
Likes:
0 0
Views:
323
Article Categories:
Technologie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *