Zadbaj o swoich pracowników – dostawa wody do biura

Woda. Bez niej nie byłoby życia. Życiodajne, naturalne źródło, które zapewnia nam witalność i dobre samopoczucie. Zapewnienie swoim pracownikom dostępu do bezpłatnej, źrodlanej wody, stało się dziś powszechnym standardem. Jest to miły gest każdego pracodawcy, który chce pokazać, że dba o swoich ludzi.

Kropla witalności
W czasach, w których zdrowie jest najwyższą wartością, nie możemy zapominać, że to właśnie bez wody nie jesteśmy w stanie żyć i normalnie funkcjonować.
Odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa na wszystkie funkcje życiowe człowieka. A co za tym idzie, ma znaczący wpływ na wydajność zawodową, jasność myślenia, a także odporność na stres. Dlatego dostawa wody do biura jest doskonałą forma zadbania o pracowników swojej firmy. Dzięki niej każdy pracownik, nie zależnie od swojego statusu, czy rangi ma zapewnioną podstawową potrzebę. Bez której zaspokojenia nie mógłby normalnie funkcjonować.

Jedna woda, wiele wariantów
Dostawa wody do biura może odbywać się na kilka sposobów. Dopasowanie ich do potrzeb konkretnej firmy pozostaje po stronie pracodawcy i doradców z wybranej firmy dystrybucyjnej.

Najbardziej popularną formą są dystrybutory butlowe. Niewielkie, proste w obsłudze dystrybutory, już na stałe wpisały się w wygląd biur i firm. Ich funkcjonalność zapewnia komfort w pracy. Zapewniają dostęp do zimnej, schłodzonej wody, dzięki czemu można się ochłodzić w upalne dni i ugasić pragnienie. Dystrybuują również wrzątek, co pozwala pracownikom w łatwy sposób zaparzyć sobie herbatę, czy kawę. Dzięki tej funkcji pracownicy mogą przygotować sobie drobny posiłek instant, zalewany gorącą wodą.

Innym, bardzo praktycznym rozwiązaniem są dystrybutory filtrujące wodę. To rozwiązanie nie wymaga organizowania dostaw butli z wodą. Pracodawca nie musi się martwić i zastanawiać ile wody powinien zamówić, by jej nie zabrakło. Bezbutlowe dystrybutory filtrujące zapewniają nieograniczony dostęp do źrodlanej wody w stałej cenie, niezależnie od jej zużycia. Dystrybutor filtrujący jest podłączony bezpośrednio do instalacji wodnej i zapewnia dostęp do źrodlanej wody zimnej, gorącej oraz gazowanej.
Montarz i serwis takiego urządzenia zazwyczaj odbywa się bezpłatnie, a koszt jest stały. Niezależnie od zużycia wody. Możliwe jest także bezpłatne zainstalowanie urządzenia na próbę.
Dlatego nie zwlekaj! Woda do firmy, to podstawowy obowiązek pracodawcy. Możesz mieć ją w ciągu 48 godzin w swoim biurze – sprawdź ofertę https://www.aquamo.com.pl/.

Likes:
0 0
Views:
546
Article Categories:
Zdrowie i sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *