Articulate 360

Tworzenie profesjonalnych i interesujących kursów multimedialnych może okazać się dużą trudnością dla osób, które nie czują się biegłe w posługiwaniu się oprogramowaniem komputerowym do tego przeznaczonym. Dlatego też dzisiaj przedstawimy nowoczesne i przystępne dla wszystkich oprogramowanie, jakim jest Articulate 360 stworzone przez firmę Articulate Global.

Kombajn narzędziowy dla e-learningowców

W skład oferowanego klientom pakietu wchodzą dwie aplikacje, Storyline 360 oraz Rise 360, dzięki którym tworzenie atrakcyjnych i kompetentnych kursów, czy też materiałów szkoleniowych jest wygodne i przyjemne. Z obsługą tego programu z łatwością poradzą sobie osoby początkujące, zaczynające dopiero tworzenie własnych treści. Natomiast profesjonaliści docenią rozbudowane funkcje, w które wyposażony jest ten program, takie jak obszerna biblioteka multimediów, czy responsywność kursów, dzięki której prezentują się one doskonale na każdym rodzaju urządzenia – komputerze stacjonarnym, laptopie, czy też tablecie.
Oprogramowanie to przeznaczone jest zarówno do zastosowań hobbystycznych, jak i także do tworzenia w pełni profesjonalnych kursów oraz innych treści stosowanych w wielu instytucjach i firmach zajmujących się edukacją. Szeroki wybór rodzaju licencji pozwala na dobranie tej najbardziej pasującej do naszych potrzeb, czy to pracujemy sami, jesteśmy częścią zespołu, czy też bierzemy udział w projekcie akademickim.

Cyfrowa dystrybucja znakiem naszych czasów

Oprogramowanie to sprzedawane jest bez fizycznego nośnika, oznacza to, iż po wejściu na strony https://www.vebo.pl/articulate-global lub https://www.vebo.pl/articulate-360 można dokonać zakupu, na nasz adres e-mailowy przyjdzie link do bezpiecznego pobrania oprogramowania oraz kod aktywacyjny. W ten sposób praktycznie bez zwłoki możemy przystąpić do tworzenia nowych, interesujących, inspirujących naszych kursantów lub studentów kursów, oraz innych materiałów przeznaczonych do e-learningu.
Warto zatem sprawdzić co Articulate 360 ma nam do zaoferowania.

Likes:
0 0
Views:
746
Article Categories:
Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *