Profesjonalny catering na imprezy rodzinne i firmowe

Czasy, w których przed organizowaniem imprez spędzało się kilka dni w kuchni na szczęście minęły już w niepamięć. Obecnie do wyboru mamy wiele lokali, które oferują swoje usługi, jednak często trudno o termin w lokalach o dobrych opiniach. Świetnym rozwiązaniem dla osób, które organizują spotkanie rodzinne lub firmowe, jest catering, który pozwala na zapewnienie najwyższej jakości dań dla swoich gości, bez tracenia czasu (i nerwów) w kuchni.

Zalety cateringu

Dzięki zdecydowaniu się na catering, można zapomnieć o żmudnym przygotowywaniu menu, zakupach i gotowaniu, a skupić się na innych elementach imprezy, np. dekoracjach, liście gości, atrakcjach i wielu innych, które przygotujemy w czasie, jaki zwykle przeznaczony byłby na przygotowanie dań. Usługi cateringowe świadczone przez Restaurację Filharmonia to nie tylko dostarczanie ciepłych posiłków w wyznaczone miejsce, ale również pełna obsługa kelnerska i barmańska, w zależności od Państwa potrzeb. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się spotkaniem z rodziną, lub przenieść spotkanie firmowe na wyższy poziom, co pozytywnie wpływa na opinię o firmie. Niezależnie od tego, czy jest to impreza wewnętrzna firmy, jak np. wigilia, lub spotkanie z kontrahentami, jakość jest zawsze tak samo ważna, dlatego dbamy o to, aby menu było dopasowane do danego spotkania i spełniało wszystkie oczekiwania oraz indywidualne preferencje uczestników. Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo gwarancję wyboru najwyższej jakości dań, które przygotowywane są przez doświadczonych i docenianych w Trójmieście kucharzy. Najlepszą recenzją dla naszej kuchni jest wyjątkowe wyróżnienie Gault Millau, zdobyte w 2016 roku.

Obsługa przyjęcia każdego rodzaju? To nie problem!

Usługi cateringowe, jakie świadczy restauracja Filharmonia, są dostosowane do rodzaju przyjęcia, jakie jest przez Państwa organizowane. Zadbamy zarówno o klasyczne przyjęcie koktajlowe, jak również eleganckie bankiety, studniówki, wigilie firmowe, a nawet grille na świeżym powietrzu. Dlatego zachęcamy do kontaktu, a nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, a zorganizowane przyjęcie było mile wspominane przez długi czas.

Trójmiejski catering? Tylko z Filharmonii!

Decydując się na catering, równie ważne, co dobre opinie o danym miejscu, jest również odległość od miejsca spotkania, dzięki czemu mamy gwarancję dowozu dań świeżych, ciepłych i atrakcyjnych dla uczestników spotkania. Dlatego organizując spotkanie w Trójmieście, warto wybrać naszą restaurację, która mieści się Gdańsku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty: https://www.restauracjafilharmonia.pl/catering/

Likes:
0 0
Views:
680
Article Categories:
Kulinaria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *